Patronite

Opowiem Wam o moim profilu na patronite.pl odpowiadając tym samym na pytania kilku osób.

Zacznę od początku i wyjaśnie w ogóle o co chodzi z patronite.
Na patronite twórcy tacy jak ja mogą założyć profil, do którego dostep mają ludzie ze społeczności twórcy, czyli w moim przypadku jesteście to drodzy widzowie Wy.

Zamysłem platformy patronite.pl jest to, że każdy może wesprzeć swojego ulubionego twórce, otrzymując coś w zamian od twórcy.
W moim przypadku są to przedewszystkim rzeczy które mam zawsze przy sobie lub na sobie, czyli naklejki, przypinki Słodki Jutub czy Słodki czy autorstka branzoletka i parę innych fantów, które są opisane na moim profilu.

Dlaczego w zasadzie założyłem patronite?
Ponieważ doszedłem do Wniosku, że jeżeli ktoś chciałby uczestniczyć w rozwoju kanału, na którym regularnie pojawiają się lubiane przez niego filmy, chciałby pomóc mi w zdobywaniu nowych technogii czy zasponsorować nowe łopatki do kuchni to dlaczego nie miałbym mu pomóc w realizacji jego celów, nawet tych najdobniejszych?
Rzeczy takie jak nowa kamera, mikrofon, oświetlenie, mikser czy łopatki do ciasta to są przedmioty, które prędzej czy później będzie trzeba wymienić na nowsze modele, a czy będzie to później z własnych funduszy czy prędzej przy Waszej pomocy to jest sprawa indywidualna.


Słodki Jutub jest moim spełnieniem, moim dzieckiem o który zawsze zamierzam się troszczyć, nie zależnie czy będę musiał wkładać w niego 200 złotych czy 3000 tysiące złotych. Wiadomo jednak, że w każdym aspekcie życia, im większy cel sobie obierzemy tym więcej czasu i energii musimy włożyć w realizację naszego planu.
Więc jeżeli chciałbyś wesprzeć kanał Słodki Jutub i dowiedzieć się jak możesz pomóc to zapraszam Ciebie na mój patronite i poznaj moje cele w których realizaji możesz mi pomoć 😀
To by było na tyle w filmie o patronite.pl, widzimy się w moim filmach !

Niech Wam się dobrze pieczę! Wasz Adam !

Aby dołączyć do moich Patronów.

=> Wejdź TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *